Наше підприємство знаходиться в мальовничому куточку Карпатського краю, в місті Долина, Івано-Франківської області. Первинним завданням створення  ТзОВ «Долина –Агро» було впровадження нової перспективної ягідної культури, чорниці садової, на занедбаних прилеглих агроземлях.

     Наше бачення полягає в тому, що в даному регіоні, з огляду на специфічні кліматичні та рельєфні умови, необхідно розвивати ягідництво шляхом створення високотехнологічного підприємства, що на власному прикладі вирощування та пропонуючи посадковий матеріал, здійснює технологічний супровід для господарств різних форм власності як на стадії виробництва, так і збуту вирощеної продукції.

     Нові види виробництв та напрямки розвитку (посадматеріал  декоративних та квіткових рослин, квіти) створені в співпраці з вітчизняними та зарубіжними  науковими та комерційними структурами.

      Особливістю нашого виробництва є те, що посадковий матеріал розмножується тільки методом культури тканин (in vitro), що дає можливість уникати «зараження» патогенними мікроорганізмами. Додатковим позитивним фактором, на прикладі чорниці високорослої, є підвищена здатність (у порівнянні з традиційним вегетативним розмноження і методом «мікроживцювання») утворювати нові пагони (більш розгалужений кущ) та більш виражену мичкувату  кореневу систему. На фото нижче видно при порівнянні двохрічного саджанця чорниці вирощеного в умовах invitro (рослина справа) з таким, що є вирощений із застосування вегетативного живцювання (рослина зліва).